Sayfa Yükleniyor...

Hakkımızda

Neden Vision Spor ?

Hizmetlerimiz

Koşu programları, kalp ve kan damar dolaşım sistemini çalıştıran, yağ yakımına yönelik kondisyon çalışmaları.Sağlam bir diyetle birlikte, bel ve göbek çevresindeki yağların erimesinin en etkili çözümü olan ,strese, uykusuzluğa, kalbe, akciğere ve beyne çok faydalı temel prensibi kalp atışlarını hızlandırıp çok daha fazla enerji harcatan bir egzersiz türü.Salonumuz sabah 9:30 ile 22:00 arası açıktır.Her üye bu saatte antrenmanını yapabilir,gün yada saat sınırlaması yoktur.Programlar kişinin yaşına,kilosuna,boyuna,isteğine vücut yağ, kas ve su oranları profesyonel bir ölçüm cihazı ile ölçüldükten sonra antrenöründe tavsiyesi katılarak hazırlanır ve kişiye uygulamalı olarak çalıştırılıp öğrettirilir ve her ay gelişim tespiti yapılıp geliştirilip değiştirilir.

 

Kilo alma,kas yapılanması,kuvvet antrenmanları kasları mükemmel derecede çalıştırır,kuvvetlendirir,geliştirir ve estetik kazandırır.Kan dolaşımını düzenleyerek damarlar ve kalbin daha sağlıklı çalışmasını sağlar.Göğüs kafesinin genişlemesine yardımcı olarakdaha iyi bir görünüm ve daha sağlıklı solunum kapasitesi kazandırır.Gelişme çağında boy uzamasına, ileri yaşlarda ise çaşitli hastalıkların önlenmesine yardımcı olur.

 

Zayıflama,sıkılaştırma,bölgesel incelme vücut geliştirmeden ziyade öncelikle sağlık için yapılır.Ayrıca bir fitness antrenmanında çalışma(koşmak,pedal çevirmek gibisizi nefes nefese bırakacak,kaloriharcatan ve zindelik sağlayıcı egzersizler) ağırlık çalışması ile birlikte yapılır.Bu nedenle kaslar fazla büyümez,sadece sıkılaşır ve estetik görünüm alır.Sigara ve alkolün kullanımıyla doğal olmayan yoldan salgılanan endorfin ve serotonin hormonu fitness sporu sayesinde doğal yolllardan salgılanır.Böylece kişi kendisini daha iyi ve zinde hisseder.Fitness sporu sayesinde zararlı alışkanlıklardan zamanla kurtulur. Vücudun forma girmesiyle de kendisine olan özgüveni artar.

Sauna,masaj,buhar odaları,jakuziler,duşlar, buhar odası ve sauna seansı sonrası kaslardaki ağrı ve sızılar azalır,cilt derinlemesine temizlenir ve ihtiyaçduyduğu nemi tekrar kazanır.Bakım sonrası kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz… Bay ve bayan sauna buhar odalarımız ayrıdır. Masaj ve dinlenme bölümlerimizle günün yorgunlugunu, stresini son derece rahat, keyifli, huzur duyabileceğiniz bir şekilde üzerinizden atacaksınız.

 

Step aerobik müzik eşliğinde tempolu açma germe hareketlerinden oluşan bir spordur.Bedenin daha fazla oksijen almasını, kasların güçlenmesini, kırmızı kan hücrelerinin artmasını sağlar. Savunma sporları el ve ayakların etkin bir şekilde kullanılması için çeşitli teknikler uygulanarak yapılan bir sporlardır. Kişi hem atak yapmayı hem de savunma yapmayı öğrenir.

Copyrights 2016 - Design goplan.net

Vision Spor Club Uncalı / Konyaaltı / Antalya

Ana Sayfa - Hakkımızda - Branşlarımız - Sporcu Ürünleri - Galeri - İletişim